Novinky

Print

Projekt je určený predovšetkým deťom od päť rokov, no vítaní sú aj ostatní. Tvorivé popoludnia budú zdarma a povedú ich skúsení lektori. Konať sa budú dvakrát týždenne: v utorky na ihrisku v Sade Antona Bernoláka (promenáda), vo štvrtky na ihrisku v Kamennom mlyne vždy od 17.00 do 19.30 hod. V prípade nepriaznivého počasia sa záujemcovia zídu v Dielničke u Zlatej priadky, ktorá sa nachádza v budove Univerzity sv. Cyrila a Metoda na Námestí Jána Herdu, na čo včas záujemcov upozornia – na svojej facebookovej stránke https://www.facebook.com/uzlatejpriadky/
„Veríme, že deti objavia radosť z tvorby, prežijú s nami veselé chvíle a vytvoria niečo, z čoho budú mať radosť nielen samy, ale potešia aj svojich blízkych,“ verí M. Štofejová.
Projekt Zaži trnavské remeslá je financovaný z prostriedkov Participatívneho rozpočtu pre Trnavu 2018. Vďaka podpore verejnosti získala nezisková organizácia Zlatá priadka financie na tvorivý materiál a honorár pre lektorov, celkovo išlo o sumu 3 800 eur.
Všetkých srdečne pozývame.

 

Letné denné tábory 2019

plagat_2018_02-ai

Viac podrobností o táboroch nájdete v sekcii Letné tábory:

Letné tábory

 

Máme nové priestory

Od júna 2018 nás nájdete na objednávku na Nádvori na 2. poschodí v Coworkingu na Štefanikovej 4 v Trnave, kde sa konajú aj kurzy.

Nadvorie-okno